Podosana | Gabinet Podologiczny
Podosana

Daria Stec

Daria Stec podolog

lic. Kosmetolog spec. Podolog

Absolwentka WSZUiE w Poznaniu

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia ze specjalnością podologia.

Optymistka i mój Drops

Z natury jestem optymistką, zawzięcie dążącą do celu i wciąż wyznaczającą sobie nowe wyzwania. Po uszy zakochana w swoim koniu o imieniu Drops, który jest moją pierwszą pasją trwającą już 20 lat. Uczy mnie na co dzień najcenniejszych wartości w życiu.

Przed podologią

Zanim zaraziłam się podologią pracowałam w obsłudze klienta jako rezydent wycieczek zagranicę oraz w domu pogrzebowym, gdzie zdobyłam bogate doświadczenie. Nie jest mi obca praca pod presją czasu, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz niezwykła cierpliwość. Moim zadaniem było nie tylko sprzedać usługę i asortyment, ale wysłuchać, zrozumieć, dopilnować i zorganizować całość tak, żeby na końcu usłyszeć „dziękuję”. Dzięki tej praktyce stałam się osobą zaradną, systematyczną, cierpliwą i odporną na stres.

Zatem dlaczego podologia?

Bardzo proste!

Sprawia mi ogromną radość fakt, że mogę pomóc ludziom uśmierzyć ból, sprawić by ich stopy były zdrowe i zadbane. Czuję się spełniona widząc, że moje działania mają sens, nie są powierzchowne, budzą szacunek wśród innych osób, a przede wszystkim wdzięczność – to działa! Rozwijając się w tej dziedzinie uczestniczyłam w licznych konferencjach, kursach, szkoleniach potwierdzonych certyfikatami, które jeszcze bardziej utwierdzały mnie w przekonaniu, że jestem na właściwym miejscu.

Po studiach

Zaraz po ukończeniu szkoły wyższej rozpoczęłam pracę w gabinecie podologicznym PODOSANA.
Anna Stachecka to niezwykle pozytywna osoba i również specjalista podolog, która zaraziła mnie na wspólnych zajęciach swoją podologiczną pasją.

Podolog Daria Stec podzczas pracy w gabinecie pogologicznym
Podolog Daria Stec podczas korekcji wrastającego paznokcia.

Moje specjalizacje:

  • Korekcja kostką Arkady wrastających paznokci
  • usuwanie brodawek
  • rekonstrukcja paznokcia

Zainteresowania

Mój koń Drops, taniec i oczywiście podologia :)

Daria na Dropsie

Podolog Daria i Kosmetolog Jagoda z Dropsem

Daria i Jagoda z Dropsem

Skok Darii na koniu przez plotek

Skok Darii na koniu

Zapraszam Państwa serdecznie w ciepłe progi gabinetu abyście sami przekonali się jakim jestem podologiem i jak skutecznie mogę Wam pomóc.

Sprawdź ceny i zabiegi