Podosana | Gabinet Podologiczny
Podosana

Anna Stachecka

Podolog Anna Stachecka

mgr Kosmetolog spec. Podolog

Absolwentka WSZUiE w Poznaniu

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia ze specjalnością podologia. W roku 2014 uzyskałam tytuł magistra Kosmetologii. Zanim wybrałam kosmetologię myślałam o medycynie, ponieważ koniecznie chciałam pomagać ludziom. Długo biłam się z myślami, w końcu kosmetologia wygrała.
Jednak z tyłu głowy wciąż miałam medycynę i pomaganie, dlatego wybrałam specjalizację z podologii.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni ;)

Już w trakcie studiów pracowałam z pacjentami podologicznymi. Wieloletnia praktyka sporo mnie nauczyła i wciąż uczy. Zdobyłam nie tylko cenne doświadczenie w zawodzie, ale również nauczyłam się odpowiedniego podejścia do pacjenta, szacunku i pokory oraz cierpliwości.

Choć niektórzy twierdzą, że się z nią urodziłam :)

W trakcie studiowania podologii

Przez pewien okres w trakcie studiów pracowałam w FitSwim Centrum Pływania i Fitness, gdzie zajmowałam się zarówno marketingiem / wizerunkiem firmy, jak i również organizowałam wydarzenia dotyczące zdrowia i sprawności osób w każdym wieku. We współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych prowadziłam Tygodnie Seniora, które obejmowały zagadnienia z profilaktyki zdrowych stóp i ogólnej sprawności fizycznej osób po 50 roku życia.

Po studiach

Rozpoczęłam pracę w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu jako Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu na kierunku Kosmetologia. Do dziś praca ze studentami daje mi sporą dawkę satysfakcji, spełnienia i radości oraz zmusza do bezustannego pogłębiania wiedzy.

Studenci mają ciągły niedosyt ;)

Pokochałam pracę ze studentami oraz ogólnie rzecz biorąc przekazywanie innym swojej wiedzy, dlatego poza wykładami na uczelni i praktyką w gabinecie prowadzę szkolenia podologiczne dla kosmetologów i podologów pod skrzydłami Akademii Podologicznej Allpresan (renomowanej niemieckiej marki produktów do pielęgnacji stóp). Szkolenia obejmują zagadnienia z dziedziny podologii, zarówno w wymiarze teoretycznym jak i praktycznym.

Prelegent

W tak zwanym "międzyczasie" brałam udział w szkoleniach, warsztatach, targach i konferencjach z dziedziny kosmetologii i podologii, gdzie pogłębiałam swoją dotychczasową wiedzę i umiejętności. Czasem zdarzało się, że sama byłam prelegentem takiej konferencji.

Sława Połoczańska-Godek

Utalentowana i poważana w środowisku kosmetologów, lekarzy, fizjoterapeutów, studentów oraz wykładowców tak mnie opisała podczas przemówienia na otwarciu mojego gabinetu.

Anna Stachecka - młoda marzycielka, która tworzy własną rzeczywistość, a jednak - u samych podstaw swojej mądrości - okazuje się być dynamiczną projektantką zdrowych, zadbanych stóp.

Ania "turystka"

Zygmunt Bauman – światowej sławy socjolog określiłby Ani osobowość w kategorii TURYSTY. Turysta to typ ponowoczesnej osobowości. Oznacza to tyle, że Ania przyjmuje ze świata to, co jest najlepsze pomimo jego niedoskonałości. Turysta płaci za swoje wybory. Pracuje, płaci i zyskuje. Świat, który widzi własnymi oczami, najczęściej zbliżony jest do jej marzeń. Turysta czuje się pewny swego „ja”, bo stojąc na gruncie gospodarczej rzeczywistości ma świadomość tego, że ma dokąd się udać, dokąd wrócić, gdzie będzie bezpieczny. Ta pewność siebie, która jest skryta za łagodnym obliczem Ani, pozwala jej dążyć do wcześniej wyznaczonego celu."

Wybitny podolog

Koncepcja zostania wybitnym Podologiem jest w przypadku Ani realna. Stopy można postrzegać w kategorii sztuki, zdrowia i jako narzędzie do przeskoczenia w kolejne ciekawe obszary natury.

Życzę Ani . . .

Życzę również Ani, by łapała każdy promyk słońca oraz dobrą energię od przyjaciół. Niech ukaże się również przestrzeń, w której znajdzie się czas na poznawanie piękna, przyjaźni i miłości."

Praca i własny gabinet

Dziś prowadzę własny gabinet podologiczny PODOSANA,
w którym świadczę usługi z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp takie jak:

  • pedicure medyczny
  • pobieranie materiału mikologicznego do badania
  • korekcja wrastającego paznokcia
  • usuwanie modzeli i nagniotków
  • rekonstrukcja paznokci
  • diagnostyka stóp
  • terapia pękających pięt
  • opieka nad stopami cukrzycowymi
  • . . . i wiele innych
Anna Stachecka w gabinecie
Podolog Anna Stachecka podczas terapii nad pękającą skórą stóp.

Zapraszam Państwa serdecznie w ciepłe progi mojego gabinetu abyście sami przekonali się jaką jestem osobą i jak skutecznie mogę Wam pomóc.

Sprawdź ceny i zabiegi